صفحه اول
11

در مرند/ اولین همایش ملی تکریم اعضای صندوق بیمه کشاورزان

در مرند/ اولین همایش ملی تکریم اعضای صندوق بیمه کشاورزان

یاشیل وطن: اولین همایش ملی تکریم خانوارهای عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مرند برگزار می شود.

فرماندار مرند صبح امروز در جلسه هماهنگی این همایش که در فرمانداری مرند، با حضور مدیر دفتر بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان، بخشداران مرند و روسای برخی ادارات اجرایی برگزار گردیدمرند را یکی از شهرستان های فعال کشور در خصوص این صندوق برشمرد.
کرمی تصریح کرد: علت انتخاب مرند بعنوان محل برگزاری این همایش این است که استان آذربایجان شرقی در کشور رتبه نخست در تعداد اعضای این صندوق را دارد و مرند نیز با بیش از 13000 عضو در استان در جایگاه نخست می باشد که با این رقم حدود 87 درصد مشمولین از خدمات این صندوق بهره مند می باشند.
وی با اشاره به اهمیت این بیمه افزود: عضویت کشاورزان و عشایر در این صندوق موجب کاهش دغدغه های مستمری بگیری بازنشستگی و از کارافتادگی این قشر زحمت کش می گردد  که حمایت از این اقشار از اهداف نظام می باشد.
ایشان خطاب به مسئولین ادارات ذیربط گفت: با توجه به اهمیت این همایش و حضور مقامات کشوری و استانی و البته فرصت کم تا این همایش، کلیه ادارات و دستگاههای ذیربط باید با تمام توان مقدمات برگزاری یک همایش آبرومند را فراهم کنند و این همایش یقینا فرصتی است تا محصولات مثل محصولات کشاورزی و صنعتی همچون صنایع چینی و قالی بافی و پتانسیل های مرند بهتر ارائه گردد.
در این جلسه مدیر دفتر بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان نیز گزارشی از عملکرد این صندوق ارائه نمود و انتخاب مرند را بعنوان محل این همایش در سایه جایگاه فنی، فرهنگی و اجتماعی مناسب آن بیان کرد.
نظری با اشاره به استقبال خوب کشاورزان شهرستان مرند از طرح بیمه کشاورزان، از خدمات مدیریت جهاد کشاورزی مرند و کارگزاریهای بیمه این شهرستان تشکر و قدردانی نمود و افزود: در کل استان تا کنون 67 درصد مشمولین این طرح عضوگیری شیده اند و در مرند این رقم 87 درصد می باشد که پس از مرند شهرستانهای سراب، میانه و بستان آباد قرار دارند.

وی تصریح نمود: قبلا برای ساکنین شهرها امکان عضویت در این صندوق وجود نداشت که با پیگیرهای مکرر در نهایت این موضوع در مجلس شورای اسلامی مصوب گردید و اینک کشاورزان ساکن شهرها و نیز رانندگان بین شهری شهرهای زیر 20 هزار نفر نیز می توانند تحت پوشش قرار گیرند و در آینده نیز اهالی شهرهای با جمعیت زیر 20 هزار نفر نیز مشمول این طرح خواهند شد و این موضوع مصوب شده و بزودی اجرایی می گردد.

بر اساس این گزارش این همایش ملی روز پنجشنبه 15 اسفند در مرند برگزار می گردد.

http://s5.picofile.com/file/8115430150/IMG_3371.jpg

http://s5.picofile.com/file/8115430168/IMG_3373.jpg

 http://s5.picofile.com/file/8115430176/IMG_3374.jpg

http://s5.picofile.com/file/8115430192/IMG_3376.jpg
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
کد خبر: 1294
  • در مرند/ اولین همایش ملی تکریم اعضای صندوق بیمه کشاورزان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# میلاد
همایش ملی در مرند افتخار مرند است. از بانیان تشکر میکنم. ایشالاه وزیر کار بیاد یه چیزی هم برای مرند بیاره.

ارسال نظر جدید - نوشتن ایمیل و وب سایت اجباری نیست

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید:

آخرین اخبار

 

آدرس دفتر: مرند- خیابان شریعتی شرقی- پاساژ موذن- طبقه آخر -دفتر خبری یاشیل وطن      

شماره تماس:  09142432394 -  09303653494

شماره پیام کوتاه یاشل وطن:  30002223653494

ایمیل: yashilvatan_info@ymail.com