سرخط خبرها :
نظرات
 1. 1

  لل

  ⛔️حامیان حمله وحشیانه عوامل شهرداری تهران به نوجوان دست فروش مظلوم

  فیلم منتشر شده در فضای مجازی که نشان از حمله وحشیانه دو مامور شهرداری تهران به نوجوان دست فروش مظلوم را نشان میدهد دل هر انسان #باشرفی را به درد می آورد.

  ?اما متاسفانه

  تاسف بارتر از یک عمل زشت و گناه، توجیه آن است. چه کسانی به جای محکوم کردن این عمل غیراخلاقی و غیرقانونی در حال توجیه آن با توسل به تاریخ هستند. اگر قالیباف بد بود و اگر احمدی نژاد بود که۲۴ میلیون نفر به خوبتان رای دادند!
  میگویید آنها بد بودند، خوب شما و سردمداران یارانه قطع کن بتن ریز در سانتریفیوژهای اتمی خوب باشید.

  ❗️جناب به اصطلاح اصلاح طلب

  توجیه این حمله وحشیانه خود عملی وحشیانه تر است که چشم خود را ببندی از اینکه کودک بیچاره را چنان کتک بزنند که دل #هر_انسانی کباب میشود و حمایت و توجیه این اقدام نشان از فطرت دور از انسانیت و خارج از حیطه بشری است. توجیه نکنید.
  کار زشت و حمله به یک مظلوم از جانب هر کس باشد محکوم است.
  البته حق دارید چنین تفکراتی داشته باشید، کسانیکه با دیدن سوختن و پاره پاره شدن کودکان یمن و سوریه و عراق و سایر مظلومین مسلمان از جمله شیعه سکوت میکنند و در محافل شخصی خود به مدافعین حرم چه ها که نمیگویند، باید هم از #کتک_زن_ها دفاع کنند چون این کتک زن ها نیروهای شهردار اصلاح طلب تهران هستند یعنی دقیقا هم حزبی شما.
  حزبی که اگر اساسنامه اش هم ظاهری خوب داشته باشد اما #خیمه دشمنان نظام و مورد حمایت اسرائیل کودک کش است و اگر انهایی که واقعا دلشان با ایران و انقلاب اسلامی است باید مجددا فکری بکنند و دقت کنند که چه کسانی امروز با لباس اصلاح طلبی شمشیر به سمت آرمان های انقلاب و عزت و شرف ایران و ایرانی کشیده اند.

  ?پایگاه خبری یاشیل وطن
  ? @yashilvatan_ir

نظرات بسته شده است

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری-تحلیلی یاشیل وطن می باشد . طراحی و توسعه: واحد فنی یاشیل وطن