تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : سردبیر
حوزه : آخرین اخبار, ایران, گزارش
شماره : 22881
تاریخ : ۱۸ شهریور, ۱۳۹۷ :: ۸:۱۲
رحیم پور ازغدی حرف حق می زند/ چرندیات یک اصلاح طلب را باور نمیکنیم طرح زاویه داشتن رحیم‌پور با رهبر معظم انقلاب در قبل از انقلاب، یک حرف مضحک بیشتر نیست.

به گزارش یاشیل وطن، «سیدحسین موسوی تبریزی»، فعال اصلاح‌طلب و دبیرکل مجمع مدرسین و محققین قم طی اظهاراتی که سایت جماران آنها را منتشر کرد درباره حسن رحیم‌پور ازغدی و سخنرانی او در تجمع اخیر مدرسه فیضیه قم گفته است:

فیلم سخنرانی فردی که در تلویزیون همیشه دیده می‌شود و در شورای انقلاب فرهنگی هم حضور دارد و از قدیم هم روی این فرد شناخت دارم، برای من فرستاده‌اند. این فرد قبل از انقلاب با آیت‌الله خامنه‌ای زاویه داشت و بعد از مدتی چهره‌ای دیگر از خود نشان داد.

*در اشاره به صحبت‌های موسوی‌تبریزی لازم به توضیح است که جای خوشوقتی دارد که مسئله زاویه داشتن با مقام معظم رهبری برای چهره‌های ستاد جریان سیاسی خاص نیز به یک دغدغه تبدیل شده است.

از طرفی این نکته هم نیاز به یادآوری دارد که زاویه داشتن فکری با رهبری نظام، ذنب لایغفر نیست زیرا اولا ولایتمداری در عمل تعریف می‌شود نه لزوما در فکر و ثانیا در ایران اسلامی اجبار فکری نداریم و آزادی اندیشه به مفهوم واقعی کلمه در ایران، جاری و ساری است.

در عین حال اما بایستی اشاره کرد که آقای حسن رحیم‌پورازغدی متولد سال ۴۳ است! به این معنی که او در هنگام وقوع انقلاب اسلامی فقط ۱۴ سال داشته است و بنابراین طرح زاویه داشتن رحیم‌پور با رهبر معظم انقلاب در قبل از انقلاب، یک حرف مضحک بیشتر نیست.

در اینجا اشاره به سوابق برخی گفته‌های دیگر موسوی‌تبریزی هم خالی از لطف نیست...

«امام(ره) در ابتدای امر به دنبال انقلاب نبود و می‌خواست شاه بماند!» و «ما حتی یک بار هم نمی‌بینیم که امام در مورد زنان گفته باشد که باید حتما حجاب داشته باشند.»[۴] از جمله گفته‌های همین فرد است.

انتهای پیام/

 

© 2019 تمام حقوق این سایت برای یاشیل وطن محفوظ می باشد.