تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : سردبیر
حوزه : آخرین اخبار, سیاست, شهرستان مرند
شماره : 25175
تاریخ : ۹ دی, ۱۳۹۷ :: ۱۱:۰۳
فرمانده سپاه عاشورا در مراسم 9 دی مرند: حماسه 9 دی یک حماسه فراجناحی بود فرمانده سپاه عاشورا در مراسم روز بصیرت مرند گفت: فرمانده سپاه عاشورا در مراسم روز بصیرت در مرند: ????عده ای در سال ۸۸ شش ماه قبل از انتخابات زمینه اعتراض و جریان سازی را زمینه سازی کردند و بحث صیانت از آرای مردم را مطرح کردند. ????پس از انتخابات و اغتشاشات، مقام معظم رهبری بارها فرمودند که معترضین بیایند براساس قانون پیگیر شوند. ????از طریق رسانه ها و اموزش هایی که دشمن داده بود اغتشاشات منتشر و گسترده گردید. ????کارها و شعارهای قداست شکنانه سرداده شد و ارزشهای کشور اسلامی هدف قرار گرفت. ????مقدس ترین مقدسات تشیع یعنی حسین بن علی (ع) نیز مورد هتک حرمت قرار گرفت و پرچمهای عزا آتش زده شد. ????۷ ماه از خط قرمزهای نظام عبور کردند اما بنازم به مردم باشعور که پی به این اهداف و قداست شکنی ها پی بردند. ????با دستور دشمن رسانه های مختلف بیگانه از اغتشاشگران حمایت کردند. ????در نهایت مقام معظم رهبری فرموند خواص رویکرد و موضع خود را مشخص کنند. ????با به سر امدن صبر مردم در نهایت در ۹ دی و در شهرهایی چون تبریز در ۸ دی حرکت حماسه آفرین و دشمن شکن مانند حرکت ۲۲ بهمن سال ۵۷ از فتنه گران اعلام انزجار کردند و جوانان و پیران و اقشار مختلف اعلام موضع کردند و پیام محکمی به دشمنان خارجی و داخلی دادند و در عرض چند ساعت طومار فتنه گران در هم پیچیده شد. ????۹دی در تاریخ بعنوان نماد بصیرت ملت ایران ماندگار شد . ????کسی که خود را کدخدای دنیا میداند اما امروز مجبور است مخفیانه و از طریق هواپیمای نظامی به عراق می اید و اعتراف میکند که میلیاردها دلار هزینه کرده اما باید مخفیانه به این کشور سفر کند اما در حماسه عظیم اربعین میلیون ها نفر آزادانه سفر میکنند. ????در ۷ سال بحران سوریه برای جبهه مقاومت ۲۳ میلیون دلار هزینه شده اما امریکا اعتراف کرد که ۷ تریلیون دلار در منطقه هزینه کرده است. ????هروقت برای رضای خدا حرکت کرده ایم موفق بودیم. ????۹دی حرکتی فراجناحی بود و هیچ حزبی نمیتواند به نام خود ثبت کند، یک حرکت الهی که نشان داد ملت به رهبری و انقلاب اعتماد دارند.

????عده ای در سال ۸۸ شش ماه قبل از انتخابات زمینه اعتراض و جریان سازی را زمینه سازی کردند و بحث صیانت از آرای مردم را مطرح کردند.
????پس از انتخابات و اغتشاشات، مقام معظم رهبری بارها فرمودند که معترضین بیایند براساس قانون پیگیر شوند.
????از طریق رسانه ها و اموزش هایی که دشمن داده بود اغتشاشات منتشر و گسترده گردید.
????کارها و شعارهای قداست شکنانه سرداده شد و ارزشهای کشور اسلامی هدف قرار گرفت.
????مقدس ترین مقدسات تشیع یعنی حسین بن علی (ع) نیز مورد هتک حرمت قرار گرفت و پرچمهای عزا آتش زده شد.
????۷ ماه از خط قرمزهای نظام عبور کردند اما بنازم به مردم باشعور که پی به این اهداف و قداست شکنی ها پی بردند.
????با دستور دشمن رسانه های مختلف بیگانه از اغتشاشگران حمایت کردند.
????در نهایت مقام معظم رهبری فرموند خواص رویکرد و موضع خود را مشخص کنند.
????با به سر امدن صبر مردم در نهایت در ۹ دی و در شهرهایی چون تبریز در ۸ دی حرکت حماسه آفرین و دشمن شکن مانند حرکت ۲۲ بهمن سال ۵۷ از فتنه گران اعلام انزجار کردند و جوانان و پیران و اقشار مختلف اعلام موضع کردند و پیام محکمی به دشمنان خارجی و داخلی دادند و در عرض چند ساعت طومار فتنه گران در هم پیچیده شد.
????۹دی در تاریخ بعنوان نماد بصیرت ملت ایران ماندگار شد .
????کسی که خود را کدخدای دنیا میداند اما امروز مجبور است مخفیانه و از طریق هواپیمای نظامی به عراق می اید و اعتراف میکند که میلیاردها دلار هزینه کرده اما باید مخفیانه به این کشور سفر کند اما در حماسه عظیم اربعین میلیون ها نفر آزادانه سفر میکنند.
????در ۷ سال بحران سوریه برای جبهه مقاومت ۲۳ میلیون دلار هزینه شده اما امریکا اعتراف کرد که ۷ تریلیون دلار در منطقه هزینه کرده است.
????هروقت برای رضای خدا حرکت کرده ایم موفق بودیم.
????۹دی حرکتی فراجناحی بود و هیچ حزبی نمیتواند به نام خود ثبت کند، یک حرکت الهی که نشان داد ملت به رهبری و انقلاب اعتماد دارند.

انتهای خبر/

© 2019 تمام حقوق این سایت برای یاشیل وطن محفوظ می باشد.